Kadeřnictví SalonMAXX Praha 4

Novoročenky


AKCE:

Masáže Praha 4

Masáže patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější procedury. Salon MAXX, „salon krásy“ Praha 4 nabízí ve svých příjemných prostorách masáže prováděné školenou terapeutkou a masérkou.

Rekondiční a regenerační masáže

Rekondiční masáž je cílená speciální masáž pro odstranění či zmírnění bolestí svalového původu (záda, šíje, klouby, končetiny), zlepšuje prokrvení a tím se zlepšuje přívod kyslíku a potřebných živin do tkání, urychluje odplavování toxických látek a zplodin látkové výměny z těla, uvolňuje svalové napětí, příznivě ovlivňuje centrální nervový systém, zlepšuje kloubní pohyblivost, regeneruje po sportovním výkonu, napomáhá rekonvalescenci po tělesném vyčerpání, po úrazech či operacích. Dobře provedená masáž harmonizuje celek a může podstatně zlepšit zdravotní stav.

Relaxačně - regenerační masáž blahodárná masáž, která slouží k celkovému uvolnění, osvěžení a odstranění únavy, zbavuje stresu a vyrovnává energie a tělesnou rovnováhu.

Sportovní masáže

Sportovní masáž je upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáž připravuje sportovce k podání sportovního výkonu a poté ho zbavuje únavy, urychluje zotavení a je efektivní v doléčování některých zranění. Navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších způsobů masáže, kterou můžete prožít a přinese Vám celkové uvolnění. Je to velmi příjemná a uvolňující procedura, která navíc báječně uvolní zatuhlé svalstvo a navodí pocit naprosté relaxace. Tento pocit je nesdělitelný a patří skutečně mezi skvostné zážitky.
Teplo sálající z hladkých kamenů prostupuje hluboko do svalů, kde uvolňuje ztuhlé tkáně, pomáhá odstranit bolesti, napětí i křeče. Lávové kameny jsou nabité velkou energií, kterou klientovi během masáže předávají. Masáž působí velmi blahodárně jak na fyzické tělo, tak i na duševní stav.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je speciální masáž, která napomáhá k celkové detoxikaci organizmu, zlepšení metabolizmu a zlepšení fyzické kondice. Výrazně ulevuje oteklým nohám, zrychluje metabolické procesy v těle a vyplavuje toxické látky.
Lymfatický systém tvoří cévy, které se nepřímo účastní krevního oběhu. Z krevního oběhu z tenkostěnných krevních kapilár, které tvoří přechod mezi tepnami a žilami, prosakují do tkání některé bílkoviny. Zabraňuje hromadění těchto bílkovin v tkáních má za úkol mízní (lymfatický) systém, který tyto bílkoviny, látky jímž se také říká lymfa nebo míza, sbírá a odvádí zpět do žil.

Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní ozónová masáž je účinná v boji proti celulitidě, zlepšuje kvalitu pokožky a cíleně formuje postavu. Jedná se o hloubkovou intenzivní techniku efektivních hmatů, které odstraňují nepříjemné hrbolky na nohou, hýždích a bocích. Masáž je doporučeno kombinovat ozonovým zábalem, který dodá pokožce kyslík, vypne buňky a prokrví ošetřená místa.

Indická antistresová masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku a horní části paží. Vychází ze starého ajurvédského učení o harmonii těla, duše a vesmíru. Praktikuje se na partiích, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které způsobuje řadu dalších bolestí.

Masáž proti migrénám. Masáž hlavy vyžaduje práci v pevném a jemném rytmu, aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupňujícího se napětí. Jedná se o jednu z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíce relaxuje. Při pravidelném opakování dokáže tato masáž zastavit nebo omezit výskyt migrén.

    Jak pomáhá antistresová masáž hlavy
  • odstraňuje každodenní stres a duševní napětí, utlumuje bolesti hlavy
  • zmírňuje projevy únavy očí, mírní pocit hučení v uších, povzbuzuje krevní oběh
  • zlepšuje přísun živin potřebných pro zdravý růst vlasů
  • zmírňuje napětí v ramenou, navozuje pocit duševní pohody
  • podporuje činnost nervového systému, zlepšuje funkce imunitního systému
  • uvolňuje napětí v klíčových centrech tělesné energie, zmírňuje poruchy spánku
  • zlepšuje koncentraci, zbavuje úzkosti, deprese a/nebo podrážděnosti

 

Ceník masáží

Relaxační masáž celého těla 900 Kč
Záda + šíje  600 Kč
Havajská masáž Lomi lomi/Indická masáž 600 Kč/300 Kč
Relaxační masáž plosek nohou 420 Kč
Masáž obličeje 500 Kč
Lávové kameny 1 000 Kč
 
Další informace jsou k dispozici na: www.mameradimasaz.cz

 

 

Kadeřnictví Praha